19 czerwca (wtorek)

www.zarzadca.pl

NAWIGACJA NieruchomościRynek nieruchomościUNIQA: Nowy pakiet dla wspólnot mieszkaniowych stworzony z myślą o Tobie!

UNIQA: Nowy pakiet dla wspólnot mieszkaniowych stworzony z myślą o Tobie!

 

UNIQA - Nowy pakiet dla wspólnot mieszkaniowych stworzony z myślą o Tobie!

 

 

 

 

UNIQA wprowadziła do sprzedaży ubezpieczenie Pakiet dla Właścicieli Budynków Wielomieszkaniowych. To nowa odsłona produktu przeznaczonego dla wspólnot mieszkaniowych zainteresowanych szeroką i kompleksową ochroną ubezpieczeniową. Wyróżnikiem nowej oferty jest m.in. ubezpieczenie mienia „od wszystkich ryzyk” standardowo dostępne dla każdego klienta oraz bezpłatne usługi assistance do każdej polisy.

 

 

Pakiet dla Właścicieli Budynków Wielomieszkaniowych to oferta dla każdej wspólnoty, zarządcy nieruchomości czy dewelopera, zarówno tego dużego jak i małego. W jednym pakiecie i na jednej polisie znalazło się wiele ubezpieczeń i klauzul, spośród których klient sam może wybrać te potrzebne. W obszarze mienia możliwe jest kształtowanie ochrony w zakresie określonych w umowie zagrożeń jak pożar czy zalanie, jeśli jednak klient oczekuje pełnej ochrony, dostępne jest także ubezpieczenie mienia „od wszystkich ryzyk” (tzw. „all risk”).

 

 

Nowością w pakiecie jest bezpłatne assistance dodawane do każdej polisy. W przypadku zdarzenia losowego jak pożar czy zalanie lub w sytuacji kradzieży z włamaniem czy stłuczenia szyb, UNIQA organizuje interwencję specjalisty (np. hydraulika, elektryka lub szklarza). Zapewniony jest także dozór i transport mienia oraz sprzątanie po szkodzie. W przypadku awarii klient otrzyma pomoc przy naprawie między innymi kotłów, domofonów czy bram wjazdowych. Do dyspozycji klienta pozostaje też infolinia prawna i budowlana.

 

 

Ważnym ubezpieczeniem w pakiecie jest asysta i ochrona prawna, dzięki której wspólnota zyskuje możliwość konsultacji z prawnikami treści uchwał i regulaminów, czy też pokrycie kosztów spraw sądowych. Ponadto pakiet dla wspólnot mieszkaniowych wyróżnia ubezpieczenie katastrofy budowlanej do pełnej sumy ubezpieczenia bez dodatkowo płatnej składki, czy możliwość ubezpieczenia budynków powyżej 50 lat według wartości nowej. W ubezpieczeniu OC w ramach zakresu podstawowego rażące niedbalstwo oraz utracone korzyści włączone są do pełnej sumy gwarancyjnej. Możliwe jest także wykupienie ubezpieczenia OC członków zarządu w formie bezimiennej.

 

 

- Jako lider ubezpieczeń dla sektora mieszkalnictwa doskonale wiemy jak trudnym, odpowiedzialnym i pełnym wyzwań zadaniem jest zarządzanie nieruchomościami. Niespodziewane zdarzenie może w jednej chwili spowodować straty w mieniu wspólnoty czy dewelopera, ale także zniszczyć prywatny dobytek mieszkańców. Dlatego tak ważne jest ubezpieczenie, zapewniające kompleksową ochronę – mówi Adam Łoziak, wiceprezes ds. sprzedaży UNIQA. - Słuchamy rynku i tworzymy rozwiązania, które spełniają oczekiwania naszych klientów. Są to często pionierskie pomysły i za to właśnie klienci nas cenią – dodaje.

 

 

Pakiet dla wspólnot mieszkaniowych to nie tylko ubezpieczenia, ale także profesjonalna obsługa przed- i posprzedażowa. UNIQA ma ponad 25-letnie doświadczenie w ubezpieczeniach dla mieszkalnictwa oraz duży portfel klientów, dzięki czemu posiada wiedzę jak najlepiej dopasować ofertę do ich potrzeb. Zarządcy nieruchomości mogą liczyć na wyszkolonych doradców oraz serwis likwidacji szkód dedykowany rynkowi mieszkalnictwa. Warto wybrać sprawdzonego partnera i zaufać liderowi rynku.

 

 

-----------------------

www.uniqa.pl

 

 

 

 

 

Dyskusja dostępna również na forum www.zarzadca.eu

Dodaj komentarz

Dodając komentarz zgadzasz się z postanowieniami regulaminu.

Kod antyspamowy
Odśwież

Księgi wieczyste online

Księgi wieczyste online

 

Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomiło dostęp do przeglądania ksiąg wieczystych online.

Księgi wieczyste w internecie:

http://ekw.ms.gov.pl