21 września (poniedziałek)

www.zarzadca.pl

NAWIGACJA Reklama na stronach serwisu

Reklama na stronach Portalu Informacyjnego Zarządca

 

Reklama - Zarządzanie, Administrowanie Nieruchomościami, Wspólnota Mieszkaniowa, zarządca nieruchomościZarządca Portal Informacyjny wspólnot mieszkaniowych stwarza Państwu wiele możliwości wykorzystania niestandardowych rozwiązań reklamowych i promocyjnych.

 

 

   

 

 

Reklama na stronach Portalu Zarzadca to:


Niski koszt dotarcia.
Reklama w internecie to znacznie niższe koszty dotarcia z ofertą do pojedynczego odbiorcy w porównaniu z tradycyjną formą mediów. Przekonaj się sam, sprawdź nasz cennik lub zapytaj nas o ofertę.

Wysoka efektywność.
Docieramy do konkretnej grupy docelowej. W celu zwiększenia efektywności istnieje możliwość uruchomienia reklamy płatnej z chwilą zajścia określonego zdarzenia. Np. przejście na stronę Klienta, kliknięcie na prezentowaną reklamę. W tym przypadku samo wyświetlenie reklamy jest bezpłatne.

Indywidualne rozwiązania
Proponujemy kampanie reklamowe zgodne z bieżącymi, czasami niestandardowymi oczekiwaniami klienta. W tym przypadku oferowane formy reklamy są dobierane indywidualnie z możliwością przygotowania nowych form przekazu. W przypadku kampanii reklamowych wybiegających poza standardową ofertę, ceny są negocjowane indywidualnie.

Chcąc zorganizować kampanię reklamową na stronach Portalu Zarzadca, prosimy o kontakt z działem reklamy na  adres: 

 

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przedstawiciel naszej firmy skontaktuje się z Państwem oraz chętnie odpowie na pytania i udzieli dodatkowych wyjaśnień. Zapraszamy do współpracy!

Księgi wieczyste online

Księgi wieczyste online

 

Ministerstwo Sprawiedliwości uruchomiło dostęp do przeglądania ksiąg wieczystych online.

Księgi wieczyste w internecie:

http://ekw.ms.gov.pl